.

.

5pcs/многу Сина Nonstick Кујната Готвење Utensil Поставите ФДУ Најлон Садови Scrapper/Фрај Лопата/Компир прекрасен човек Лопата/Лажица Сет

5pcs/многу Сина Nonstick Кујната Готвење Utensil Поставите ФДУ Најлон Садови Scrapper/Фрај Лопата/Компир прекрасен

Оценка на посетителот:

DEN 599.00 -29 %
DEN 842.88
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики :
1. Производството е строго контролирани за да се обезбеди квалитет.
2. Тоа е висока температура отпорни, отпорни на корозија, и ropiness отпорни.
3. Тоа е совршен за полнење за готвење ентузијасти.
4. Високо-квалитетен производ е издржлив, и е лесен за одржување и употреба.
5. Можете да нежно чистење на нафтени дамки на површината со сапун и вода.
6. Безопасни и без мирис.
Спецификации :
1. Боја : сина
2. Материјал : храна одделение најлон
3. Димензии ( прибл. ) : како на сликата
Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm грешки.
Пакетот Вклучува : 1 сет за готвење алатки
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако има било каков проблем, ве молиме порака мене.
Ние само брод потврдените адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Пошта е за стоки подолу 2kg.Генерално, тоа ќе потрае 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго).
Ако ви треба добра итно, ве молиме контактирајте со нас и да платат за DHL/Федекс/Aramex итн.
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ветивме 60 дена да пристигне за да повеќето земји и 90 дена да Бразил, ве молиме да не се отвори спорот до купувачот заштитата завршува ако не сте ја примите вашата цел.
3. Било кој квалитет на proble, ве молиме прво контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе ви ги даде најдобрите решенија.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Готвење Алатка Поставува
Број На Модел На:
поставување садови
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Број на Парчиња:
5
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
AIHOME
Функција:
кујнски прибор
боја:
Сина
Feature4:
со лажица,ladle,
feature2:
кујна шпатула
Feature3:
кујна лопата
feature5:
кујна шпатула
feature6:
компир прекрасен човек

Купувачи како што избираат