.

.

Не пропадна бебе чорапи унисекс девојка момче bebe корејски деца против пролизгување деца чорапи памук infantil новороденче sock sokken нови роден 0-4y

Не пропадна бебе чорапи унисекс девојка момче bebe корејски деца против пролизгување деца чорапи памук infantil

Оценка на посетителот:

DEN 388.00 -5 %
DEN 408.00
Залиха
Достапно за нарачка


Испорака
Она што цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.
Бесплатен превозот со Кина
пост воздух mail време на Испорака :
да USA & Canada : 8-16days
да европските земји : 12-18days
кон Азиските земји : 7-15days
Враќање :
Ако предмети имаат некои неисправни,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Повратни информации :
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ние вредност, секој клиент.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).
3. Ако стоките имаат било каков проблем.Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.Ви даде задоволителен одговор.
Забелешка : купувачот треба плати данок ако вашата земја треба,немаме никаква одговорност за тоа,ви благодариме за вашето разбирање.
Ние имаме многу долна облека стилови,ако имате некои се заинтересирани,ве молиме контактирајте со нас,само слободно да го направи тоа.

Карактеристики на предлогот

Големина:
0 to 2y, 2 to 4y
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
2427
Бренд Име:
Airkiss
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
2018 не-пропадна момчиња девојчиња чорапи:
анти лизга памук новороденче sock
деца чорапи за есен зима:
деца деца есен зима топли чорапи

Купувачи како што избираат