.

.

модерна уметност Порта на Повик и Пјер Брент Линч слики страна се насликани со висок квалитет

модерна уметност Порта на Повик и Пјер Брент Линч слики страна се насликани со висок квалитет

Оценка на посетителот:

DEN 4417.00 -14 %
DEN 5136.00
Залиха
Достапно за нарачка

Контакт со нас и за други големината ако треба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики. Тоа обично трае околу 7-10 дена. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Име : Порта на Повик и Пјер Ориентација : Вертикална Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ. Производи кои е оштетен не се враќа. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе. 100% Рака Насликани на платно. Тоа е различно од испорака начин. Без strenched или врамени. Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме ни e-mail пред да остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации или да се отвори расправа за сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО и да се направи сте задоволни со бизнис. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив. Минималното време : 5-10 дена. Ни остави на пораки за детали. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналниот/слика. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали.
Наплата 1.

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
6
Iid:
14346
M:
M2

Купувачи како што избираат