.

.

HTD3M Времето Макара 48T 16mm Појас Ширина 48Teeth Опрема Појас Макара 5/6/6.35/8/10/12/15/16/17/19/20mm Понесе БОЛЕСТ Заби Тркало Макара

HTD3M Времето Макара 48T 16mm Појас Ширина 48Teeth Опрема Појас Макара 5/6/6.35/8/10/12/15/16/17/19/20mm Понесе

Оценка на посетителот:

DEN 462.00 -14 %
DEN 537.60
Залиха
Достапно за нарачка


HTD3 M Времето Макара 48 T 16mm Појас Ширина 48 Teeth Заби Појас Макара 5/6/6.35/8/10/12/15/16/17/19/20mm Понесе БОЛЕСТ Опрема Тркало Макара Име на Производ Времето Макара Модел 3 M Тип Заби Број 48 T Заби Теренот 3мм Внатрешна Понесе 5/6/6.35/8/10/12/14/15/16/17/19/20mm Појас Ширина 16mm Вкупната Висина 19mm Завртка 2x M5 Материјал Алуминиум Легура Пакет 1pc 3 M-48 T Времето макара
Забелешка :
*Внатрешен Понесе Кол. дозволената толеранција : плус(0~0.03 mm)
*Вкупна Висина/Прирабница Кол./Забите Надвор Кол./Завртка големина овозможи малку толеранција помеѓу секоја друга серија.
Ако ви требаат повеќе други големини HTD3 M БОЛЕСТ Тип 16mm Ширина Времето Макара ,ве молиме кликнете на правото големина како следново : 3 M Времето Макара БОЛЕСТ Тип 16mm Појас Ширина

Карактеристики на предлогот

Создаден дијаметар:
6.35 mm, 5mm, 6mm, 8mm, 12mm, 10мм, 14mm, 17mm, 19mm, 20mm, 15mm, 16mm
Ширина:
16mm
Бренд Име:
FuWell
Број На Модел На:
3M Тип
Тип:
времето макара
Материјал:
Алуминиум легура
Забите број:
48T
Забите на теренот:
3мм заби теренот
Појас Ширина:
16mm појас ширина
Внатрешниот Создаден:
5/6/6.35/8/10/12/14/15/16/17/19/20mm внатрешна создаден
Име:
3m времето макара
Материјал:
Алуминиум легура
Пакет:
1pc HTD3M-48T Времето појас макара
Тип:
AF

Купувачи како што избираат