.

.

2 ПАРЧИЊА SFM-27 DC 3-24V 90DB Наизменична Beep Аларм Електронски Ѕвончето Sounder

2 ПАРЧИЊА SFM-27 DC 3-24V 90DB Наизменична Beep Аларм Електронски Ѕвончето Sounder

Оценка на посетителот:

DEN 226.00 -6 %
DEN 240.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пристаништа:
13
Стандард:
usb 2.0
Бренд Име:
ESHAKHARE
Funtion:
Никој

Купувачи како што избираат