.

.

Моден Накит Хаити Мапата Ѓердан Pendant Алуминиум Во Светот Мапи Ѓердани Ѓердан Долго Chian Секојдневниот Bijoux За Жени Мажи Подароци

Моден Накит Хаити Мапата Ѓердан Pendant Алуминиум Во Светот Мапи Ѓердани Ѓердан Долго Chian Секојдневниот Bijoux

Оценка на посетителот:

DEN 108.00 -25 %
DEN 143.52
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот за сите ред
Itme имиња : Мода Накит Хаити Мапата Ѓердан Pendant Алуминиум во Светот Мапи Ѓердани Ѓердан Долго Chian Секојдневниот Bijoux За Жени Мажи Подароци
Материјал : Алуминиумски
Пакување : 1 buc Во Една opp вреќа
3172846960393048 Продавачот Препорачува US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче
3172846960393048 Продавачот Препорачува US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче

Карактеристики на предлогот

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
ios
Pendant Големина:
2.3X2.9cm
Стил:
Тренди
Бренд Име:
се движи
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ywmiaochen
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Писмо
пакување:
opp
Клучен збор:
моден накит
Употреба:
носат
Дизајн:
ОЕМ ODM
Повод:
Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Тежина:
11 g

Купувачи како што избираат