.

.

12Pcs 10cm Злато во Прав Снегулка за Божиќ Поставен Бел Божиќ Дрво Оркестарот Божиќ Партија Празник Божиќ Украси Дома Декор

12Pcs 10cm Злато во Прав Снегулка за Божиќ Поставен Бел Божиќ Дрво Оркестарот Божиќ Партија Празник Божиќ Украси

Оценка на посетителот:

DEN 147.00 -13 %
DEN 168.96
Залиха
Достапно за нарачка


Пакување : 12pcs/пакет
Материјал : Животната средина Пластични Материјали +злато podwer
Функција : за chrismas Украси дрво декорација
Големина : 10cm

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
правец на приказната
Број На Модел На:
JJ4399-01
Употреба:
божиќ snowmflake за дрво декорација
боја:
злато, сребрена, бела, сина,црвена,Зелена

Купувачи како што избираат