.

.

2 ПАРЧИЊА LM338K TO3 LM338 ДА-3 нови напонски регулатор IC бесплатен превозот

2 ПАРЧИЊА LM338K TO3 LM338 ДА-3 нови напонски регулатор IC бесплатен превозот

Оценка на посетителот:

DEN 79.20
Залиха
Достапно за нарачка

Следниве се некои повеќе Напонски регулатор купи линк

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
vanxy
Состојба:
Нови
Тип:
triode транзисторски
Пакет Тип:
Throught Дупка
Број На Модел На:
LM338K

Купувачи како што избираат