.

.

1:100 Јапонски самоодбрана Сили UH-1 Хјуи хеликоптер модел Легура авиони модел

1:100 Јапонски самоодбрана Сили UH-1 Хјуи хеликоптер модел Легура авиони модел

Оценка на посетителот:

DEN 1536.00 -20 %
DEN 1920.00
Залиха
Достапно за нарачка

Име : Јапонски самоодбрана сила UH-1 хеликоптер Размер : 1 : 72 Материјал : трупот метал, елиса смола! Големина : долг (без пропелер) околу 12 сантиметри Забелешка : моделот е висок симулација на готовиот производ, погодни само за собирање, не се соодветни за деца да се игра. Моделот воланот не може да се ротира, пропелер може да ротирате, нема поддршка. Не се погодни за деца Како камерата агол и осветлување причини, производот ќе постои боја, вистинската боја за да преовладуваат во вид Статични екранот модел, само за да прикаже, гледање, собирање, нема други функции, не се детски играчки за Да се осигура безбедноста на прекуграничен транспорт процес, ќе се отвори пакувањето засилување модел, ви благодариме за разбирањето

Карактеристики на предлогот

Карактеристики:
Diecast
Бар-кодот:
No
Број На Модел На:
UH-1
Скала:
1
Предупредување:
Не се погодни за деца
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
ТРУБАЧ
Тип:
Хеликоптер
Карактеристики:
Модел, Мини

Купувачи како што избираат