.

.

Дигитално Печатење на Жените Облека Јога Панталони Тесни Водат Работи Фитнес Висока Половината танц Танц Панталони Голема Големина S / 4XL

Дигитално Печатење на Жените Облека Јога Панталони Тесни Водат Работи Фитнес Висока Половината танц Танц Панталони

Оценка на посетителот:

DEN 590.00 -0 %
DEN 590.40
Залиха
Достапно за нарачка


Дигитално Печатење на Жените Облека Јога Панталони Тесни Водат Работи Фитнес Висока Половината танц Танц Панталони Голема Големина S / 4 XL
Поддршка Пад на превозот, Ако сакате да започнете бизнис : ве Молиме придружите на нашата организација.
Добредојде на сите drop-продавница и масовно купување, Најдобра цена и со најдобар квалитет, зедницата е нашето ветување! Добредојдовте на еден производ набавки и масовно купување, поддршка на долгорочна соработка.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
EU
Материјал:
Полиестер,Spandex,Ацетат
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
2-1229
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
Шема:
Печатење
Боја:
како Слика
Производот Категорија:
Leggings, еден панталони, панталони пот
Долги панталони:
Девет
Големина:
S, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL код.
Главната ткаенина состојка 2:
Spandex
Популарната елементи:
Светла свила, печатење / боење
Главните состојки ткаенина:
Полиестер влакна (полиестер)
Ткаенина 2 компоненти:
Spandex
Функција:
Вентилација и подигање на задникот

Купувачи како што избираат