.

.

50PCS 3.5 см 1.35 Роуз Златна Еден prong Обичен Метал Алигатор Клипови barrettes со мали заби на олово слободни,nickle слободни

50PCS 3.5 см 1.35 Роуз Златна Еден prong Обичен Метал Алигатор Клипови barrettes со мали заби на олово слободни,nickle

Оценка на посетителот:

DEN 552.00
Залиха
Достапно за нарачка


1)Материјал : железо,роуз златна позлата
2)Доведе слободни,nickle слободни
3)Тежина е за 1.52 g/еез
Работиме на големо, доколку имаат интерес, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! 50 PCS Сребрен Финиш 4.0 cm Еден Prong Обичен Метал Алигатор Клип со мали заби на олово слободни,nickle слободни,Зделка за Рефус US$ 9.37 /многу
парчиња / многу
50 PCS 45mm обичен метал алигатор клип со мала дупка на олово слободни &nickle слободни квалитет,Зделка за РЕФУС US$ 11.19 /многу
парчиња / многу
100 PCS Висок квалитет 6mm*25мм Мини Еден Prong Метал Алигатор Клипови со забите на олово слободни и nickle слободни,Зделка за Рефус US$ 12.88 /многу
парчиња / многу
50 PCS Висок квалитет 8мм*25мм еден prong Буци метал алигатор клип со забите на олово слободни и nickle слободни,Зделка за Рефус US$ 10.86 /многу
парчиња / многу
100 PCS Сребрен Финиш 25мм мини еден prong обичен Метал Алигатор Клип со заби,Зделка за Рефус US$ 10.14 /многу
парчиња / многу
100 PCS сребрен финиш 30мм 1.15"single prong обичен Метал Алигатор Клипови со мали заби,доведе слободни,nickle слободни,Зделка за Рефус US$ 13.78 /многу
парчиња / многу
50 PCS 30мм Златна Еден Prong Обичен Метал Алигатор Клип со мали заби на олово слободни и nickle слободни,Зделка за Рефус US$ 9.04 /многу
парчиња / многу
100 PCS Сребрен Финиш 45mm 1.75" Single Prong Обичен Метал Алигатор Клипови со забите на олово слободни,nickle слободни,Зделка за Рефус US$ 16.44 /многу
парчиња / многу
50 PCS Сребрен Финиш 3.5 см Обичен Еден Prong Метал Алигатор Клипови на олово слободни и nickle слободни,Зделка за Рефус US$ 12.33 /многу
парчиња / многу
50 PCS 4.8 cm 1.85" Сребрен финиш Правоаголник обичен Метал Алигатор Клип со двојно prongs доведе слободни,nickle слободни,Зделка за Рефус US$ 17.20 /многу
парчиња / многу
50 PCS Сребрен Финиш 4.8 cm Обичен Метал Алигатор Коса Клипови со двојно prongs на олово слободни и nickle слободни,Зделка за Рефус US$ 15.74 /многу
парчиња / многу
50 PCS Сребрен Финиш 4.5 cm Еден Prong Обичен Правоаголник Метал Алигатор Клип со забите на олово слободни,nickle слободни,Зделка за Рефус US$ 15.29 /многу
парчиња / многу
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Прибл. време на испорака
Ние брод вашата предмети од страна на Aliexpress Стандард Превозот изразат покрај epackt да се САД,Австралија,Канада и Јапонија . Обично тоа треба цела 12-45 работни дена да повеќето земји во светот. Ве молиме да се разбере тоа навистина зависи од дестинацијата каде што живеат, сообраќајниот метеж и царински преглед, итн.
Ако не ја добиете вашата предмети во 45 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви испрати уште еден за слободни или рефундирање на вашите пари.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Се Враќа & Гаранција
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MAUTSU
Број На Модел На:
FS2774
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairgrips
Материјал:
Метал

Купувачи како што избираат