.

.

Сопствени 3D Водопади Шуми Камења, Дрвја Природата de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба водопад mural позадина

Сопствени 3D Водопади Шуми Камења, Дрвја Природата de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3 D Водопади Шуми Камења, Дрвја Природата de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба водопад mural позадина

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Класичен
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
G
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат