.

.

Troipcal Оркестарот Tapestry Егзотични Растенија Дланка Лисја И Американски Бадемово Дрво Со Птици Дизајниран Уметнички Дела Ѕид Виси Уметност

Troipcal Оркестарот Tapestry Егзотични Растенија Дланка Лисја И Американски Бадемово Дрво Со Птици Дизајниран

Оценка на посетителот:

DEN 754.00 -20 %
DEN 942.72
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
150 x 100 CM, 150 X 200 CM, 150 X 230 CM, 150 X 130 CM
Бренд Име:
ТОПЛО ТУРНЕЈА
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
правоаголник
Шема:
DIY
Шаблон Тип:
Печати
is_customized:
Yes
Тепих Продажба:
1Piece
Рамка:
No
Чистење Тип:
Рака Мие,Машина Перат
Техника:
машина
дизајн:
DIY

Купувачи како што избираат