.

.

3D Врежана Цвет Позадина Цвет Романтична Позадина Позадината се Тркалаат за Спалната соба Дневна Соба Десктоп Позадина 3D Дома Декор

3D Врежана Цвет Позадина Цвет Романтична Позадина Позадината се Тркалаат за Спалната соба Дневна Соба Десктоп

Оценка на посетителот:

DEN 2085.00 -27 %
DEN 2856.00
Залиха
Достапно за нарачка


Не-плетени Ткаенини Позадини Цвет Романтична Цветни Тапети за Спалната соба Дневна Соба Девојки Соба Десктоп 3 D Mural Дома Декор
Опис на Материјалот : Не-плетени ткаенини/Природен Материјал Позадини Објект Големина : 10m × 53cm / Тркалаат Големина : 33ft x 1.74 ft =57.4 квадратни.ft (со нозете), 10m х 0.53 m =5.3 квадратни.m (од метар) Дизајн повторување : Прибл 1.48 нозе Употреба : Дневна соба, Постелнина соба, Студија, Децата' соба, ТВ Позадина
Карактеристики : Добро Lightfastness, Еко-пријателски, Трајни, Мебел, Реновирање, Декорација, dustproof ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид :
1.Лепилото не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
2.Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
3.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.
4.Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по лепење на ѕидот.
5.Клиентите од Бразил би сакал да брод од експрес, ве Молиме да обезбеди ме вашиот CPFor CNPJ Бр. под ред, ви благодарам
Топло Совети
Ако не сте сигурни колку ролни треба да се купи,ве молиме да ни кажете висина и ширина на ѕид,ние може да се препорача за вас.
Кога ќе купите повеќе од 3 ролни, Во многу земји, Ние може да ви понуди бесплатен превозот со DHL или Fedex. ТНТ.UPS-от. Aramex!
Ако ви се интересни во овие производи, ве Молиме да кликнете на сликата .

Карактеристики на предлогот

Димензии:
53cm X10m
Шема:
Флорални
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Функција:
Формалдехид-бесплатно,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Број На Модел На:
ZCX-WP0016
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана
тапети за ѕидови 3 d:
позадина се тркалаат
позадини за дневна соба:
позадина за детска соба
3d врежана позадина:
Дома Декор DIY Позадина

Купувачи како што избираат