.

.

Договор multicolor plaid геометрија лен перница случај современи апарати за домаќинство украс троседот перница маска

Договор multicolor plaid геометрија лен перница случај современи апарати за домаќинство украс троседот перница

Оценка на посетителот:

DEN 238.00 -38 %
DEN 384.00
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување) Затворање : Скриен Патент Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница капак (перница внатрешна не е вклучена) Напомена : 1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела. 2. Тоа е дигитален печатени, Некои перница корица има малку боја отстапување со слика, можете да побарате за некоја фотографија пред цел. 3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.

Карактеристики на предлогот

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Бренд Име:
градови куче
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
JH008
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски

Купувачи како што избираат