.

.

ТЦ-2004 фиксен терминал терминал кутија големи тековната 200A4P терминал на чист бакар диригент

ТЦ-2004 фиксен терминал терминал кутија големи тековната 200A4P терминал на чист бакар диригент

Оценка на посетителот:

DEN 255.00 -5 %
DEN 268.80
Залиха
Достапно за нарачка

И корисни коментари за други клиенти.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Време на испорака само за референца.
Име на производ : фиксен терминал
Модел : ТЦ-2004 година
Број на производи : 4
Школка материјал : ABS оган retardant
Инсталација на : фиксен шраф за монтирање
Работен напон : 600 V
Работат на струјата : 200 A
Водич материјал : бакар
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
http : //help. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.html
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во рок од 1-3 дневна по плаќање одобрени.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.

Карактеристики на предлогот

is_customized:
Yes
Тип:
Splice
Број На Модел На:
ТЦ-2004 година
Бренд Име:
WZAZDQ

Купувачи како што избираат