.

.

Leige Накит Природна Розова Morganite Прстен Свадба Прстен 925 Sterling Silver Овална Намали Розова Скапоцен Камен Романтични Подароци Прекрасна Прстен

Leige Накит Природна Розова Morganite Прстен Свадба Прстен 925 Sterling Silver Овална Намали Розова Скапоцен

Оценка на посетителот:

DEN 8208.00 -40 %
DEN 13680.00
Залиха
Достапно за нарачка


Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Morganite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 5*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 0.71 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Пинк
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Број На Модел На:
RPO57258-П
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Главниот Камен:
Morganite
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
овална

Купувачи како што избираат