.

.

Nishine Бебе Доенче Девојки Цвет Печати Headbands Деца Симпатична Зајакот Уво Headwraps Памук Лак Kont Коса Додатоци

Nishine Бебе Доенче Девојки Цвет Печати Headbands Деца Симпатична Зајакот Уво Headwraps Памук Лак Kont Коса

Оценка на посетителот:

DEN 57.00 -5 %
DEN 60.00
Залиха
Достапно за нарачка

modname=ckeditor
Добредојдовте на Nishine Продавница (*^__^*) За производот : Карактеристики : Предмет Тип : headband&headwear Големина : еластична Боја : 8 бои. Пол : Унисекс Материјал : ткаенина. Шаблон Тип : Цврста Стил : Мода Тежина : Околу. за 15g / еез. Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Направени од мека плетени ткаенини, chiffon и многу удобен за носење. Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,со сите бои во акции. Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear коса додатоци. Одличен подарок за вашиот симпатична бебе или пријатели,симпатична мода phptography реквизити. Белешки : ве Молиме овозможи 1~2cm(0.4~0.8")разликите,поради прирачник за мерење,ви благодариме. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Пакетот вклучува : 1pcs*headband За нас : Ние сме Nishine,на НАС бренд,една фабрика кои се специјализирани во бебе прибор за повеќе од 10 години,Nishine желби понуда симпатична бебе мода производи да се направи бебе целиот свет повеќе симпатична и убава,се надеваме дека нашите производи може да се направи вашето бебе и семејството повеќе среќни!

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Nishine
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Возраст Опсег:
0-1M,1M,2M,3M,4M,5M,6M,7M,8M,9M,10M,11M,12M,13M,14M,15M,16M,17M,18M,19M,20M,21M,22M,23M,24M,25M,26M,27M,28M,29M,30M,31M,32M,33M,34M,35M,3T,4T,5T,6T,7T,8T,9T,10T,11T,12T,13T,14T,>14T
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Полиестер,Ткаенина
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер,Ткаенина
Тип:
Headband
Тип На Објект:
Headwear
боја:
8 бои во парк
Стил:
Моден
Големина:
Elastic size
Is_customized:
Yes
Пакет:
opp вреќа или кутија
Корисност:
фотографија реквизити,роденденски Подароци,партија декорација

Купувачи како што избираат