.

.

Cycobyco Есен Флуоресценција Жените Велосипедизам Џерси Set /Mountian Велосипед Носат Ropa Ciclismo Велосипедизам Велосипед Долг Облека

Cycobyco Есен Флуоресценција Жените Велосипедизам Џерси Set /Mountian Велосипед Носат Ropa Ciclismo Велосипедизам

Оценка на посетителот:

DEN 1728.00 -45 %
DEN 3140.64
Залиха
Достапно за нарачка


5018789544584175 Попуст 50% Попуст US $ 82.59 /set US $ 42.59 /set US $ 42.59 /set US $ 65.43 /set US $ 65.43 /set US $ 65.43 /set US $ 65.43 /set US $ 65.43 /set US $ 65.43 /set US $ 82.59 /set US $ 82.59 /set US $ 82.59 /set
Cycobyco Есен Флуоресценција Жените Велосипедизам Џерси Set /Mountian Велосипед Носат Ropa Ciclismo Велосипедизам Велосипед Долг Облека
Материјал : Џерси 100% Полиестер Ткаенини; Панталони : 80% Полиестер и 20% Lycra; Силна влага wicking способност,анти-УВ зраци и брзо сушење функција Три Задниот Џеб и Рефлексивни Ленти Дизајн : Понуда доволно простор за чување на вашите малку продукти и да се обезбеди безбедност за ноќта велосипедизам Увезени од Италија Мастило Печатење Techonology : моделот е светла и тоа никогаш нема да исчезнат; Покрај тоа, боја нема штета на вашата кожа Најдобри Coolmax Гел Поместена Перница Дизајн : Shockproof на патот коњи и дише доволно, па како да се направи ќе остане сува и кул Cycobyco скриени мазна патент издржливи и убави . Cycobyco на hemline додавање пропадна лента,спречување на дислокација.
Answer : ___________________________ Note :
Можете да се меша со големина од себе
но, треба да оставите коментар во вашата нарачка
Како "дресови XXL и Панталони XL"
ПРЕВОЗОТ 1. Превозот време : 15-40 дена бесплатен превозот по Пошта Пост. 7-15 работни дена од Експрес испорака (вклучувајќи EMS, DHL, UPS-от..) 2. Се надеваме дека доаѓањето на вашиот објект е навремено, но, бидејќи тоа е меѓународен испорака, превозот времето е високо зависна од курир компании и локалните Царински Давачки (ако е применливо) и целосно надвор од нашата контрола откако објавување. Треба да има било какви прашања или проблеми што произлегуваат од овој sihpment, ве молиме да бидат слободни да контакт. Како ние се стремиме да се обезбеди меѓусебна и позитивни трансакции. 3. Превозот вклучува поштарина, ракување. 4. Следење на број ќе се обезбедува само за Регистрација на Превозот. 5. Ние брод 6 дена во неделата, освен во сабота и празници. 6. Пакети обично брод 3 до 5 работни дена и може да се провери онлајн (исклучува сабота и празници) по добивањето на плаќање. Ретки предмети и големи нарачки може да потрае малку подолго. Се ВРАЌА 1. Доколку ставката што сте ја примиле е unacceptably неисправни, расипан, или на ред, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. 2. Во случај на овие непријатни работи се случуваат, се надеваме дека купувачот и продавачот може да комуницира активно да се реши спорот на флексибилен начин. Ние ви ветувам дека ќе работиме надвор задоволително решение. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ве Молиме слободно контактирајте со нас. Така што не можеме да се потрудиме да го реши било каков проблем што може да дојде до веднаш, и ние го цениме можност да имаат фер трансакцијата. Само отворен ум! Сите прашања во врска со еден од нашите предмети ќе се одговори што е можно поскоро. Однапред ви благодариме за вашето трпение. ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 започнува, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Карактеристики на предлогот

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
Бренд Име:
CYCOBYCO
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Lycra,Spandex
Тип:
Џерси Поставува
Sleeve Големина:
Долг Ракав
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Патент Должина:
Целосна
Број На Модел На:
Cy625
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Сезоната:
Пролет/Есен
is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.5kg (1.12lb.)
Пакет Големина:
20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)

Купувачи како што избираат