.

.

5D Diy дијамант сликарство крстот бод Цутот на црешни Полн Круг Дијамант везови Везана Кристал Мозаик Занаети 1027

5D Diy дијамант сликарство крстот бод Цутот на црешни Полн Круг Дијамант везови Везана Кристал Мозаик Занаети

Оценка на посетителот:

DEN 292.00 -40 %
DEN 486.24
Залиха
Достапно за нарачка

Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод.Answer : ___________________________ Note : Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не ЕМС превозот времето е 15-60 дена. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас.

Карактеристики на предлогот

Големина:
20x30cm, 30x50cm, 40x65cm, 50x80cm, 60x95cm
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Својства :
категорија:
Дијамант својства:
Бројот на дијаманти:
Дијамант Тип:
Полнење Тип:
печатење тип:

Купувачи како што избираат