.

.

Kinel 2017 Нови Етнички Долго Капка Обетки За Жените Кристал Гроздобер Свадба Партија Обетки Бохемски Накит Трговија На Големо

Kinel 2017 Нови Етнички Долго Капка Обетки За Жените Кристал Гроздобер Свадба Партија Обетки Бохемски Накит

Оценка на посетителот:

DEN 144.00 -40 %
DEN 239.04
Залиха
Достапно за нарачка


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ПРОИЗВОД НАСТАВА
Kinel 2017 Нови Етнички Долго Капка Обетки За Жените Кристал Гроздобер Свадба Партија Обетки Бохемски Накит трговија на Големо Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Жените Обетки Главниот Камен : ААА Циркон Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Златна Боја Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените
CUSTOMER REVIEWS
ПРОИЗВОД МЕРЕЊЕ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kinel
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
R-0307
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Стил:
Тренди
боја:
Злато-боја
Клучни зборови:
Шарени Циркон Жените Мода Earring
Еко-Пријателски Материјал:
доведе&никел слободни
Облечен Accasion:
Запознавање,Дневна,Партија
Пад на превозот:
Бесплатни Dropshipping Услуга

Купувачи како што избираат