.

.

Електрични Рото Стартер E-Start Backplate Задниот Поклопец 1/8 Да 1/10 Rc Модел Хоби Автомобил 15 - 21 Nitro Мотор

Електрични Рото Стартер E-Start Backplate Задниот Поклопец 1/8 Да 1/10 Rc Модел Хоби Автомобил 15 - 21 Nitro

Оценка на посетителот:

DEN 484.00 -44 %
DEN 864.00
Залиха
Достапно за нарачка

Се надевам знаете дека пред цел. Се навредуваат ако производот биде прекината во превозот.htm?ccate Id=452&pcate Id=444&category Id=452&language=en_US 2. Ако треба да се промени адресата по ред , ве молиме да го откажете и да има нова цел со точна адреса . Количината на производот во една големина или боја , не треба да биде повеќе од 5 компјутери . За Испорака Адреса 1. Analphabetic систем адреса нема да бидат испратени од страна на превозот на компанијата . ве молиме потврдете го точна адреса пред цел . Понекогаш боја ќе бидат малку различни, како anodic оксидација третман . Кликни Тука за Да Знам Повеќе https : //icshall. За Превозот Можете да изберете превозот метод сакате кога ќе нарачате .19+ итн) Не се погодни за 1/16 мотори (. ве молиме понуда на адреса на англиски јазик.
Добредојдовте На RCAWD
Електрични Рото Стартер ( E-Start ) Backplate 12 MM за 1/8 1/10 RC модел хоби автомобил 15-21 nitro мотор или 28 nitro мотор За РК Возило Тип : РК Автомобил Извор на Гориво : Nitro Скала : 1/8 1/10 Backplate 12mm Само За Возило Марка : HSP Axial HPI Traxxas Himoto Wltoys , Секој Друг Бренд
Опција 1 : T10047 За 1/8 1/10 Скала Backplate 12mm Ќе одговара неколку 1/10 модели.
За Производи За Боја : Метални производи беа обоени со anodic оксидација третман . Ali Express Премија За Испорака На Руски Купувачот 1.05 на пример) за Да проверите дали тоа ќе се вклопи во вашиот модел ве молиме да го отстраните повлече стартер и проверка на мерења : Низ центарот на поправање на дупки врвот право на горниот лев агол.Пари, Western Union,QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, TEF, Безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Przelewy24, мобилен телефон за рускиот јазик (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), American Express. За Нула : Бидејќи метал многу е лесно да се биде изгребани.18 мотори само Не suitalbe за мотори бело од . Најдобри услугата ќе биде понудена. За да одговараат на . За Различни Серија Процес : можеби секоја серија процес ќе се некои differents со изглед, тоа нема да влијае на производи работи. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка ќе не одговара на Громот Тигар модели или оперативен СИСТЕМ
Услуги На Клиентите 1. За Плаќање во Моментов, следниве начини на плаќање се прифатени на Ali Express : Visa/Master Card/Маестро, преведување, Web Money, Yandex. По Превозот Цел, превозникот ќе побара од вас да им понуди број на пасош , пасош име и пасош Датум на Издавање . Месец вредност треба да биде помала од 1000 евра и тежина треба да биде помала од 31kg .com/hall/cate Question. Или ќе мора да плаќаат данок . И ќе мора да потпишан царинење договор за лиценца онлајн.
Контакт со нас за рефундирање во рок од 15 дена ако не добијат по 60 превозот дена. Answer : ___________________________ Note : еден начин имајќи не се вклучени. Понуда за следење на број кој има следење на информации . Се надевам знаете дека пред цел.Ве молиме проверете мерења како на сликата подолу. Низ станови на хексадецимален облик, во средината на backplate се 12mm
Опција 2 : T10048 За 1/8 Скала 28 nitro на моторот за Да се провери дали ова ќе се вклопи во вашиот модел ве молиме да го отстраните повлече стартер и проверка на мерења : Растојание помеѓу центарот на фиксна дупки низ горе десно, горе лево е за 31mm на 32-милиметри ( иста за сите страни ) Хексадецимален опрема големина е да се вклопи 12mm еден начин имајќи. Оставајќи Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми со нарачката . И оваа цел може да се откаже . Примачот Име каша биде пасош име. Или ќе мора да плаќаат данок . Се надеваме дека ќе имате разбирање.

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Стартер
Број На Модел На:
T10047
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Стартер Кутии
Бренд Име:
RCAWD
Четири тркала Атрибути:
Електрични Рото Стартер
Надградба На Делови/Додатоци:
Електрични Рото Стартер
Извор На Гориво:
Nitro
За:
Секој Бренд
Скала:
1/16 да 1/10

Купувачи како што избираат