.

.

Мантил за Деца Дожд Poncho Покрие Девојки и Момчиња Rainwear Водоотпорен Наметки Транспарентен Расположливиот Impermeable Деца Грб

Мантил за Деца Дожд Poncho Покрие Девојки и Момчиња Rainwear Водоотпорен Наметки Транспарентен Расположливиот

Оценка на посетителот:

DEN 203.00 -15 %
DEN 239.04
Залиха
Достапно за нарачка


Мантил Големина На :
Lenth(вклучуваат ззп) : 110cm
Ракавот : 60cm
Градите ширина : 50cm
Answer : ___________________________ Note :
Ако најдете дека постојат многу различни raincoats во различни цени во нашата продавница, бидејќи нивната дебелина не е иста, подебели на потрајни, цената ќе биде повисока. 1.Поради разликите во стрелаштво светлина и компјутерски монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
2.Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење. Драги пријатели,
Ви благодариме многу за да изберете нашата продавница.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок qualityproducts и услуга.
1.Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката.
2.Ние имаме многу превозот опции за вас да се избере
3.Сите Производи се достапни,откако ќе се плати.Ususlly ние ќе испрати вашиот парцела во рамките на 2-5 работни дена и ќе ви даде број кој може да се следи онлајн.
4.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо .Зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
5.Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !!!
6.За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот.
Ако сте задоволни, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. Ви благодариме!!

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Тип:
Raincoats
Poncho стил:
Едно лице Rainwear
Пол:
Момчиња,Девојки
Отворено Активност:
Пешачење
Број На Модел На:
мантил за деца
Мантил/Дожд-доказ Панталони/Дожд Кејп:
Rainwear
Производот:
Rainwear
Бренд Име:
Црна Еден
Возрасна Група:
Деца
Материјал:
Пластични
Производот:
децата мантил
боја:
Жолта,сина,розова
група:
Момци И Девојки
Пакет:
1pc мантил
Водоотпорен:
Yes

Купувачи како што избираат