.

.

DIY Кожа Занает Алкохол Чипка Кабелот Создателот Дизајн Лента Машина Алатка со 3 Ножеви #H0VH# Пад на превозот

DIY Кожа Занает Алкохол Чипка Кабелот Создателот Дизајн Лента Машина Алатка со 3 Ножеви H0VH Пад на превозот

Оценка на посетителот:

DEN 177.00 -15 %
DEN 208.32
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е корисна алатка за економски намали вашиот сопствен чипка,плетенки или жици Доаѓа со 3 ножеви се Врти остатоци во чипка Одлична алатка за кожа занает Спецификации : Боја : Црна Материјал : ABS Големина : 15.3x2cm/6.02"x0.79" Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 PC x Занает Алатка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
ABS
Број На Модел На:
занает алатка
Бренд Име:
OOTDTY

Купувачи како што избираат