.

.

НОВИ 925 Sterling Silver Студ Обетки Бисер Женски Модни Накит Евтини CZ триаголник Earring Симулирани Круг Бисер За Жени

НОВИ 925 Sterling Silver Студ Обетки Бисер Женски Модни Накит Евтини CZ триаголник Earring Симулирани Круг

Оценка на посетителот:

DEN 163.00 -38 %
DEN 263.04
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
триаголник
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ed382
боја:
Сребро.
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Дали обичај:
Yes
Повод:
Свадба / годишнина / роденден / подарок / Божиќ подарок /LO
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Метод на продажба:
Висок квалитет и Брза испорака
планирам:
Студ Обетки
Пол:
Децата, Унисекс, Жените
Позлата Боја:
Сребро позлата

Купувачи како што избираат