.

.

Еколошки мониторинг домаќин wifi температура и влажност, сензори Безжичната мрежа за пренос двојно сонда предавателот

Еколошки мониторинг домаќин wifi температура и влажност, сензори Безжичната мрежа за пренос двојно сонда предавателот

Оценка на посетителот:

DEN 5759.00 -7 %
DEN 6192.00
Залиха
Достапно за нарачка

Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство. Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации ПЕТ ЅВЕЗДИ е она што ние се залага за.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Ви благодариме за вашата поддршка ,ви посакувам да имате убав ден !.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Еколошки мониторинг домаќин wifi температура и влажност, сензори
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Излез:
Дигитален Сензор
Тип:
Biosensor
Употреба:
Сензор На Температура На
Теорија:
Еколошки мониторинг домаќин wifi температура и влажност, сензори

Купувачи како што избираат