.

.

Висок Квалитет На Воздух Суспензија Компресор Пумпа Резервоарот За Мерцедес Бенц W220 W211 Издржлива Пластика Дел Собранието 2113200304 2203200104

Висок Квалитет На Воздух Суспензија Компресор Пумпа Резервоарот За Мерцедес Бенц W220 W211 Издржлива Пластика

Оценка на посетителот:

DEN 1245.00 -25 %
DEN 1660.32
Залиха
Достапно за нарачка


Висок Квалитет На Воздух Суспензија Компресор Пумпа Резервоарот За Мерцедес Бенц W220 W211 Издржлива Пластика Дел Собранието 2113200304 2203200104
ОЕМ : 2113200304 2203200104
Материјал : пластика
Примена : за Мерцедес Бенц W220 W211
Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна цена
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.
Плаќање :
Ние, исто така, ја прифати плаќање преку alipay
За Испорака :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

Карактеристики на предлогот

Специјални Функции:
воздушниот компресор пумпа
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Година:
2007-2011
Објектот Тежина:
1.3kg
Објектот Висина:
15cm
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Тип:
Притисок Имајќи
Материјал Тип:
челик+алуминиумски+гума+пластика
Име На Модел:
W220 W211
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
airfuspesion
ОЕМ:
2113200304 2203200104
Член:
Воздушна Суспензија Компресор Пумпа Резервоарот
Користат За:
Мерцедес Бенц W220 W211
квалитет:
Висок квалитет
Гаранција:
12 месеци трајни

Купувачи како што избираат