.

.

УВ Про 36 Ултравиолетови Sterilizer Аквариум Филтер 36W Сијалица Зелени Алги Clarifier

УВ Про 36 Ултравиолетови Sterilizer Аквариум Филтер 36W Сијалица Зелени Алги Clarifier

Оценка на посетителот:

DEN 2063.52
Залиха
Достапно за нарачка

Odyssea УВ Про 36 Ултравиолетови Sterilizer (2015 Модел) На Odyssea Про 36 УВ Sterilizer е најстариот едноставна и ефикасна уред за елиминирање на алги и штетни организми. Моќен излез од УВ ламба помага да се осигура дека болеста предизвикува патогени не може да се репродуцираат и намалување на промени на болест појава во вашиот систем. Вклучува 36 W УВ сијалица. Карактеристики : Димензии - 20.00" x 7.00" x 3.50" Вклучува 36 W УВ сијалица - G11 4 Pin Вклучува 3/4" цевки адаптери Елиминира алги и штетни организми Престанува да предизвикува болест патогени Држи вода јасни и здрави До 150g аквариум За слатководни или saltwater поставување Оглас содржи : 1x УВ Про 36 W држачи за батерии 1x УВ 36 W сијалица (G23) 3/4" цевка адаптери

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела
Големина:
XS
Тип:
Риба
Бренд Име:
Морски Боја
Напон:
110-240V

Купувачи како што избираат