.

.

200PCS 0603 Отпорник Пакет 10ValuesX20pcs Отпорници за Полнење Resistencias Trousse Чип Фиксна 1% 300 ohm - 680 ohm SMD Отпор ...

200PCS 0603 Отпорник Пакет 10ValuesX20pcs Отпорници за Полнење Resistencias Trousse Чип Фиксна 1% 300 ohm -

Оценка на посетителот:

DEN 131.00 -20 %
DEN 163.20
Залиха
Достапно за нарачка

200pcs 0603 1% SMD Отпорник Комплет 10 Values X 20pcs 300 R-680 R
Вредност Листата :

Карактеристики на предлогот

Номинална моќност:
.
Температурата На Работа:
.
Температурата Коефициент:
.
Пакет Тип:
Surface Mount
боја:
Црна
Број На Модел На:
0603 1% 300R-680R
Отпор Толеранција:
1%
Состојба:
Нови
Тип:
.
Технологија:
.
Отпорот:
300R-680R

Купувачи како што избираат