.

.

голема големина бански костуми perfect им Помогнам на Печатени секси бикини едно парче костим за капење 3XL/4XL/5XL бански жени

голема големина бански костуми perfect им Помогнам на Печатени секси бикини едно парче костим за капење 3XL/4XL/5XL

Оценка на посетителот:

DEN 918.00 -42 %
DEN 1583.52
Залиха
Достапно за нарачка


Големина Големина ознака Одговара на големината CM НИ велика БРИТАНИЈА ЕУ Градите CM Половината CM Колковите СМ Должина За Губење на XL 14 18 46 103-107cm 83-87cm 110-115cm 66cm 77-85kg 2 XL 16 20 48 108-112cm 88-92cm 116-120cm 67cm 85-92kg 3 XL 18 22 50 113-117cm 93-97cm 120-125cm 68cm 92-99kg 4 XL 20 24 52 118-122cm 98-102cm 125-130cm 69cm 99-105kg 5 XL 22 26 54 123-127cm 103-107cm 130-135cm 70cm 105-112kg Забелешка 1 : 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инч,1 чи = 33.3333333 cm
Забелешка 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings
Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување Ако не знаете како да се избере големината,можете да оставите порака за вашата половината и градите мерење .Ние ќе ви помогне да се избере задоволни големина,Добро време за шопинг во нашата продавница : )
Ако сакате различна големина, ве молиме да ви остават порака.
на пример : топ големина S дното големина Л. тогаш јас ќе го испратам сакате големина

Карактеристики на предлогот

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Б.К.-1711
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Море Grove
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Бикини Сет
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Купувачи како што избираат