.

.

Надворешни 5500mAh Батерија Полнач Случај За Huawei Колега 10 Моќ Банка Копија Полначот Поклопец Стои Батеријата Случај За Huawei Колега 10

Надворешни 5500mAh Батерија Полнач Случај За Huawei Колега 10 Моќ Банка Копија Полначот Поклопец Стои Батеријата

Оценка на посетителот:

DEN 1353.12
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Материјал:
за huawei колега 10
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Обична,Мат,Бизнис,Спортски
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
memumi
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
6.0 inch
Карактеристики:
Батерија Задниот Поклопец

Купувачи како што избираат