.

.

DJ211-4А-терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија Направени во кина

DJ211-4А-терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија

Оценка на посетителот:

DEN 767.00 -6 %
DEN 816.00
Залиха
Достапно за нарачка


Модел:DJ211-4А -
Материјал повеќе : месинг H62 Y / 0.4
Дебелина : 0.5-0.8
Боја : светло калај
Минимален Пакет : 2000 КОМПЈУТЕРИ

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
DJ211-4А -
боја:
Светла калај
Пол:
Женски / Машки
Тип:
DJ211-4А -
Име:
терминал
Употреба:
Автомобилската ожичување темперамент
Направен во :
Кина
Материјал Наука:
Дувачкиот
Materical:
H65Y / 0.4
Дебелина:
0.5-0.8

Купувачи како што избираат