.

.

Бесплатен превозот 1pcs Мажите Мрежа Biker Мотокрос Водоотпорен Лагер Титаниум Алуминиумски Мотор Jakcet со 6pcs влошки

Бесплатен превозот 1pcs Мажите Мрежа Biker Мотокрос Водоотпорен Лагер Титаниум Алуминиумски Мотор Jakcet со

Оценка на посетителот:

DEN 6198.00 -35 %
DEN 9535.20
Залиха
Достапно за нарачка


Бесплатен превозот 1pcs Мажите Мрежа Biker Мотокрос Водоотпорен Лагер Титаниум Алуминиумски Мотор Jakcet со 6pcs влошки
табелата е кина големина,Молам контактирајте ме пред да го купат, да ми кажете вашата висина и тежина, јас ќе ви помогне да изберете повеќе соодветни за вашата големина,ви препорачуваме да изберете 1~2 поголема големина, кога прави нарачка, многу ви Благодарам!)

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL
Тип На Објект:
Јакни
Материјал:
Најлон & Памук
Функција:
водоотпорен тенка обвивка,oxford
Пол:
Мажи
Бренд Име:
DUHAN
боја:
Црна,Бела

Купувачи како што избираат