.

.

WXDUUZ Видео Гејмер Роденденски Подарок Винил Ѕид Налепница Момчиња Соба Уметност Decal Декорација Ѕид Налепници Дома Декор Винил Постер B64

WXDUUZ Видео Гејмер Роденденски Подарок Винил Ѕид Налепница Момчиња Соба Уметност Decal Декорација Ѕид Налепници

Оценка на посетителот:

DEN 287.52
Залиха
Достапно за нарачка

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака. 2. Колку често ќе ги добијам производот? А : Здраво, ќе бидат послужени во рамките на заложбата период, генерално 7-35 работни дена (освен за посебни земји). 3. Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се. 4. Добив оштетениот производ, како можам да направам? A : На производи се подложени на строги пакување, под нормални околности не е оштетен, ако производот е оштетен, ние ќе ви даде целосна наплата ве Молиме не грижете се. Ако имате било какви други прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да помогнеме. Информации за производот Бренд : WXDUUZ Пакетот Вклучува : Ѕид Налепници и Трансфер Филм & User ' s Guide Материјал : еколошки ПВЦ * Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.

Карактеристики на предлогот

Големина:
58 x 42 cm, 80 x 58 cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
B10
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
WXDUUZ
Материјал:
ПВЦ

Купувачи како што избираат