.

.

Моден Секси Нето Fishnet Тело Чорапи жените Fishnet Шема Pantyhose Партија Хулахопки Еластична Геометриски облик Чорапи R9083

Моден Секси Нето Fishnet Тело Чорапи жените Fishnet Шема Pantyhose Партија Хулахопки Еластична Геометриски

Оценка на посетителот:

DEN 123.84
Залиха
Достапно за нарачка


Бедрото Високи Чорапи Секси Fishnet Чорапи Остане До Жените Чорапи Црни Долги Тенки Бас Секси Големина : Една големина одговара на повеќето (се Вклопуваат Висина : 150cm да 172cm) Материјали : најлон Квалитет : со Висок Квалитет Пакет се Вклучени : 1* Чорапи Мојот драг пријател : Добредојдовте на нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат, ако се направи наредби, внимание дека цел помалку од $ 5 не можеше да се следи, и карго превоз време е релативно долго. Ако сакате да следење ве молиме одберете го режимот на логистика за кои се бара плаќање. Дали можете да изберете што пост,наредби повеќе од $ 5 може да се следи. Ако имате било какви прашања во текот на стоки приемот време, ве молиме да не ги достават на спорот, и да контактирате со нас на прво место. Ние ќе се обидеме да се направи сте задоволни. 1) Пад на превозот : Ние обезбеди капка превозот услуга,испратите на вашиот clien адреса без нашата продавница информации.Effcient и безбедно. 2) Превозот Цена : Ние нудиме сите видови на превозот methids, како пост воздух mail,Aramex,DHL Fedex,EMS и така натаму,зависи од дестинацијата и цел износ.Ако сакате да одредите превозот метод.ве молиме да го плати превозот цена. 3) Промоција : Цел износ >$200,ќе добијат бесплатни брза испорака,како DHl,Fedex,EMS. Можете да ја примите вашата нарачка во рок од 3-7 дена. Подолу е проценка на превозот брзина, ако се испрати преку пост воздух mail (99% производи се со бесплатен превозот) го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ги aminute да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди , ние ќе го цениме тоа, ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Број На Модел На:
R9083
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Најлон
Бренд Име:
УБАВИНАТА Е ЉУБОВ
Шаблон Тип:
Геометриски

Купувачи како што избираат