.

.

304 од не ' рѓосувачки челик T6 завртка должина од 450 мм доведе 1mm 2mm 4mm 6mm 12mm трапезоидна вретено завртка 1pcs

304 од не ' рѓосувачки челик T6 завртка должина од 450 мм доведе 1mm 2mm 4mm 6mm 12mm трапезоидна вретено завртка

Оценка на посетителот:

DEN 93.60
Залиха
Достапно за нарачка


Тип : T6 завртка
Дијаметар : 6mm
Завртка материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Теренот : 1mm Доведе : 1mm (еден раководител,орев се сврти еден круг,завртка напред 1mm)
Теренот : 1mm Доведе : 2mm (двојно-глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 2mm)
Теренот : 1mm Доведе : 4mm (четири главата,орев се сврти еден круг,завртка напред 4mm)
Теренот : 1mm Доведе : 6mm (шест-глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 6mm)
Теренот : 2mm Доведе : 12mm (шест-глава,орев се сврти еден круг,завртка напред 12mm)
Должина : 450 мм
Пакет содржина : 1pcs T6 450mm
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем,
ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број,
конкретна причина, се врати на својата цел ID

Карактеристики на предлогот

Големина:
lead 1mm, lead 2mm, lead 4mm, lead 6mm, lead 12mm
Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
T6
Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
Доведе Завртка

Купувачи како што избираат