.

.

5pcs Тиква Форма Стакло Шарм Зеленчук Храна Дизајн Pendant Шарм за Деца Девојка DIY Обетки Накит Правење на Резерви 21887

5pcs Тиква Форма Стакло Шарм Зеленчук Храна Дизајн Pendant Шарм за Деца Девојка DIY Обетки Накит Правење на

Оценка на посетителот:

DEN 60.00
Залиха
Достапно за нарачка

Точка Законик 21887
1 Количество=
5pcs/многу
Материјали
Стакло
Weig хт( приближно )
1.7 g/pc
Главно Боја како фото
L*W*Дебелина Околу Големината 14*12mm=0.55*0.47"
~_~
Било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни порака до нас.
Answer : ___________________________ Note :
Единствена цел над НАС$150, Бесплатен превозот од ЕКСПРЕС : ) : )
Превозот
Сите предмети БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ!
Сад, Epacket/USPS, тоа обично треба 8-15 дена.
Меѓународна шпедиција, Кина Пост/Стандард Mail. Регистрирајте Mair. Тоа обично треба со 25-35 дена.
Повратни информации
Ако сте задоволни со производи ,ние очекуваме можете да ме остави позитивни повратни информации ,
Ако имате било каков проблем или да не биде задоволен со нив, ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
лебдечки шарм
Стил:
Тренди
Бренд Име:
GLOWCAT
Шарм Тип:
Храна И Пијалоци
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Стакло
Состојба:
Бренд Нови
боја:
мулти-боја
is_customized:
Yes
Зеленчук Форма:
Топла пипер,Gourd,Тиква,Пченка,Патлиџани
Овошје Форма:
Праска,Јаболка,Круши,Јагоди,Лубеница,Портокал,Банана,Круша
Шарм Големина:
14*12mm=0.55*0.47
Дупка Големина(приближно):
4-4.5 mm

Купувачи како што избираат