.

.

Сива, Ексклузивно Дизајниран Водоотпорен Прашина Доказ Покрие Ракав за PS4 Про Конзола

Сива, Ексклузивно Дизајниран Водоотпорен Прашина Доказ Покрие Ракав за PS4 Про Конзола

Оценка на посетителот:

DEN 392.00 -5 %
DEN 412.32
Залиха
Достапно за нарачка


Кина Пост : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3)Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Престанете да ги споделите вашата конзола стане прав магнет. Запад Унија,TT. Лесен пристап кабел usb порт.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Плаќање
1)да ја прифатиме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Повратни информации
1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Мека fleeced внатрешни работи обвивка.
Гаранција
12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи.
Испорака
EMS : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање,и вашиот po#. ФУНКЦИЈА : Високо-одделение Полиестер.
FEDEX : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 6 дена.
DHL : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 4 до 5 дена.
100% Реална Слика.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ви благодариме за разбирањето!
. Не одговара за PS4 Стандард конзола и за PS4 Тенок конзола. Прецизност се намали, посебно хоризонтално врзување на димензии и аголот на вашата конзола ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 X прашина маска (конзола не се вклучени) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме отстранете го поклопецот додека вашата конзола е вклучен за да се избегне прегревање.
Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака кога пакување,и ние ќе се потрудиме да се спречи оштетување во транспортот.
Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или видео,ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас.
3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNIGN ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Рака мие, ironable.
Враќање Враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот prriod. Велат good bye денес да потенцијал да го оштети вашиот конзола (Прашина, пет косите, гребнатини, УВ и повремени сода spillage) ОДГОВАРА на МОДЕЛИ : одговара за PS4 Про конзола.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
eXtremeRate
Број На Модел На:
за PS4 Про Конзола
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
is_customized:
No

Купувачи како што избираат