.

.

бренд нови авто делови за амортизер заден торба 15125532 15276029 2002-2009

бренд нови авто делови за амортизер заден торба 15125532 15276029 2002-2009

Оценка на посетителот:

DEN 2352.00
Залиха
Достапно за нарачка

Објектот спецификите
Бренд Име : stenzhorn
Тип : гума баферот
OE БР. : 15125532 15276029
Материјал Тип : гума челик
Големина : стандард големина
Позиција : задното лево/десно
Состојба : нова
За Возило Брендови/Модел : Одговара на 2002-2009 G-MC EN-VOY(113 ТРКАЛА БАЗА)
2002-2009 CHEVROLET TRAI-ПАЛТО
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање

Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Карактеристики на предлогот

Објектот Висина:
20cm
Објектот Должина:
30cm
Година:
2002-2009
Објектот Ширина:
20cm
Материјал Тип:
гума челик
Бренд Име:
gzwabo
Специјални Функции:
воздушна суспензија пролет
Објектот Тежина:
2.6kg
За Возило Брендови/Модел:
GMC
Име На Модел:
15125532

Купувачи како што избираат