.

.

Оригиналниот ЕУ Приклучок USB AC Напојување Адаптер Кабел за Xbox 360 XBOX360 Kinect Сензор

Оригиналниот ЕУ Приклучок USB AC Напојување Адаптер Кабел за Xbox 360 XBOX360 Kinect Сензор

Оценка на посетителот:

DEN 228.00 -5 %
DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка


Оригиналниот ЕУ Приклучок USB AC Напојување Адаптер Кабел за Xbox 360 XBOX360 Kinect Сензор USB AC Адаптер компатибилен со Microsoft Xbox 360 Kinect Сензор USB AC Адаптер дава моќ и конективност за да оригинална Xbox 360 конзолата за да бидете сигурни дека ќе може да продолжи да го користите вашиот Kinect во секое време Најдобра замена за оригиналната AC адаптер Влез : 100 - 240 V Излез : 12 V DC 1.08 Боја : Црна Додаток САМО, Xbox Kinect Оди не е вклучен Пакет се вклучени : 1 x AC Адаптер USB Кабел за Xbox 360 Kinect

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
AC Адаптер За Xbox360 Kinect Сензор
Бренд Име:
CUQUN
Со USB:
No
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
No
Број На Модел На:
AC Адаптер За Xbox360 Kinect Сензор
Точка име :
AC Адаптер За Xbox360 Kinect Сензор
боја:
Црна
Компатибилен:
за Xbox360 Xbox 360
Тежина:
0.20kg
Состојба:
Бренд Нови
верзија:
Microsoft

Купувачи како што избираат