.

.

Heyman Flex Кабел Power Копчето и Копчето за Јачина на Лента Замена за Sony Xperia X F5121 рамен кабел Замена дел

Heyman Flex Кабел Power Копчето и Копчето за Јачина на Лента Замена за Sony Xperia X F5121 рамен кабел Замена

Оценка на посетителот:

DEN 262.00 -9 %
DEN 288.00
Залиха
Достапно за нарачка


Heyman Рамен Кабел Power Копчето и Копчето за Јачина на Лента Замена за Sony Xperia X F5121 Cell Phonesfree превозот+алатки

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Heyman
Број На Модел На:
xperia x
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson

Купувачи како што избираат