.

.

EYEGUARD Читање Очила Жените Читатели Лесни PC Правоаголна рамка Стилски 3 Пара/Пакет

EYEGUARD Читање Очила Жените Читатели Лесни PC Правоаголна рамка Стилски 3 Пара/Пакет

Оценка на посетителот:

DEN 734.00 -49 %
DEN 1439.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350
рамка боја:
3 пара Спакувани
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Бренд Име:
EYEGUARD
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
3.4 cm
Леќи Во Боја:
Јасно
Обложување:
HC
Леќа Ширина:
5.2 cm
Број На Модел На:
L-1703
Рамка Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат