.

.

Liyuke Прекрасен Scalloped Деколте Природни Половината А-Линија Дамка Венчаница Коленото Должина Чипка Невестата Се Облекуваат Vestido Де Noiva

Liyuke Прекрасен Scalloped Деколте Природни Половината А-Линија Дамка Венчаница Коленото Должина Чипка Невестата

Оценка на посетителот:

DEN 5870.40
Залиха
Достапно за нарачка


Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено. Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се променети и не се носи.
-Ние сме многу среќни да работи за вас, и сите наши напори се со цел да се добие повеќе и повеќе подобри услуги за поддршка на вашите потреби во фустани или бизнис. Објектот ќе биде couriered од Кина до твојата адреса. Почитувани пријатели,сите промени на големината/color/посебни барања не се прифатливи по ред поставени надминува 24 часа.Ви благодарам многу за вашата поддршка!
. Така, љубезно и задоволни коментари враќаат се многу важни за нас. Но, понекогаш во некои земји,царинскиот службеник може да биде стриктна. Пареа притиснете се препорачува по меѓународен превоз.
-Да бидам искрен,во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Драги Пријатели,т тој цена е само за облека, не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,превез и petticoat. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.
започнете
крајот
Свадба Се Облекуваат Топло Совети :
1.Искрено и ви благодарам!
-Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно пред да се одлучи да се одржи редот. Драг пријател,ние не стандардна големина или сопствени направени големина, цената е иста, ве молиме оставете ни го вашето measurments ако го изберат сопствени направени,
Ве молиме видете подолу мерење на настава.
Пред пратката ќе направи внимателно испитување, обиделе да биде без проблеми. Ние ќе се стави на gown во курир торба.Ако не доби нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата e-mail,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ако ја надмине 24 часа, големина или боја или деталите на вашата цел треба да се промени, ве молиме испратете порака за нас, но треба да се плати такса за ракување, исто така, ве молиме да го одложи испорака на вашата нарачка, искрено се надевам дека ви е јасно,драг пријател.
-Ова е сатен боја шема,ако вашиот венчаница не е изработен од сатен,ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите боја,ви благодариме!
-Предмети ќе се испрати со ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL, EMS,Кина Пост итн
Превозот време : 4-7 дена од ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL
Ова е меѓународен пратката. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Сите налози се наредени според вашиот orderconfirmation. Ние може да се свитка gown внатре кон надвор за да се заштити beading или алкохол.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 48 часа по приемот на објектот.
1) Целосна Биста = (инчи или сантиметри)
2) Половината =
3) Колковите =
4) Ширина од рамо до рамо =
5) Должина рамо до подот = (од рамо до подот со обувки)
6) Height= (од врвот на главата кон подот со обувки)
7) Фустан во боја = бела или боја на слонова коска
2. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. И вашата брза позитивни повратни информации ќе бидат високо го цениме .Но, ако на купувачот се добие стоката се најде проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат правилно да се однесува.

Карактеристики на предлогот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Фустани Должина:
Колено-Должина
Назад Дизајн:
Патент
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
Liyuke
Моден Елемент:
Гроздобер
Воз:
Никој
Деколте:
Scalloped
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Сатенски
Број На Модел На:
HS66
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
боја:
Бела,боја на слонова коска,Црвена,Шампањско и слично
ocassion:
Вечер,матурска.pary.свадба.славна личност,партија
Шиење Време:
5-10 дена
Материјали:
Chiffon,Дамка,Чипка итн
Фабрика Адреса:
Jiangsu,Кина
Големина:
Accept Standard Size or Custom Size
сопствени направени:
на располагање

Купувачи како што избираат