.

.

20pcs DC 2,5 mm 2 ВО 1 раководител electrode кабел за ЕМС massager,ДЕСЕТИЦИ олово,Пулсот massager electrode жица

20pcs DC 2,5 mm 2 ВО 1 раководител electrode кабел за ЕМС massager,ДЕСЕТИЦИ олово,Пулсот massager electrode

Оценка на посетителот:

DEN 878.00 -5 %
DEN 924.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.
Се враќа & Наплата : 1 : 12 месеци Производителот.
3 : Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Купи со доверба! Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација. Но, ние ќе го избере побрз начин за вас. За бесплатен превозот на стока, ние ќе го избере соодветен метод, тоа може да биде не matach на начин што choosed. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Pls не грижете се. Така времето за испорака ќе биде малку подолг.
3 : Сериозни купувачот само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
4 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел. Нормално стоките ќе бидат испорачани во 5 дена , но поради Christamas и нова година, царинската во некоја земја се на одмор.
3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса.
2 : Сите пораки ќе бидат одговорени whith 1 работен ден. Pls напишете го вашето име и презиме во превозот адреса со цел да брод на стоките од успешно.
4 : Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
2 : Вие не може да се плати со користење на Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер
3 : Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ . Ние само брод да се потврди цел адреса,вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса.
Испорака Детали За :
1 : Woldwide Превозот.
2 : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
2 : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, Ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Плаќање : 1 : Ние accepte Alipay на Aliexpress. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ве молиме да знаат оваа информација пред да направите нарачка,ви благодариме
Напомена :
A.
Повратни информации : 1 : Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Должина : околу 1,5 М
пакет вклучувајќи : 20pcs 2in 1 Раководител electrode жици(не вклучува десетици massager или влошки)
Оваа 2 in 1 Раководител electrode кабел се користи во massager,како што е подолу,на овој линк само продаде 2 во 1 Раководител electrode жици /кабелот,не го вклучуваат massager.
За Нас : 1 : Ние не сме одговорни за било важно царина, даноци и давачки.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Рака
Бренд Име:
mingyushangmao

Купувачи како што избираат