.

.

Оригиналниот 7.85 инчен LCD Екран YH079IF40-C SH-07802-D01 за Chuwi V88hd Таблет КОМПЈУТЕР на екранот Бесплатен Превозот

Оригиналниот 7.85 инчен LCD Екран YH079IF40-C SH-07802-D01 за Chuwi V88hd Таблет КОМПЈУТЕР на екранот Бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 782.40
Залиха
Достапно за нарачка


Оригиналниот 7.85" инчен LCD Екран YH079 IF40-C SH-07802-D01 за Chuwi V88hd Таблет КОМПЈУТЕР на екранот Бесплатен Превозот
ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.

Карактеристики на предлогот

боја:
Тестирани од втора рака
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
YH079IF40-C SH-07802-D01

Купувачи како што избираат