.

.

DJ221-4.5 терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија Направени во кина

DJ221-4.5 терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија

Оценка на посетителот:

DEN 1218.00 -6 %
DEN 1296.00
Залиха
Достапно за нарачка


Модел:DJ221-4.5 НА
Материјал повеќе : месинг H65 Y / 0.4
Дебелина : 1.0-1.5
Боја : светло калај
Минимален Пакет : 2000 КОМПЈУТЕРИ

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
DJ221-4.5 НА
боја:
Светла калај
Пол:
Женски / Машки
Тип:
DJ221-4.5 НА
Име:
терминал
Употреба:
Автомобилската ожичување темперамент
Направен во :
Кина
Материјал Наука:
Дувачкиот
Materical:
H65Y / 0.4
Дебелина:
1.0-1.5

Купувачи како што избираат