.

.

Мотоцикл Палење Интелигентни Дигитални ЕКИ CDI Ignitor За Хонда STEED 400 NC26

Мотоцикл Палење Интелигентни Дигитални ЕКИ CDI Ignitor За Хонда STEED 400 NC26

Оценка на посетителот:

DEN 3392.00 -7 %
DEN 3647.52
Залиха
Достапно за нарачка

Повеќе Видите, посетете ја нашата продавница : Мотоцикл Палење Интелигентни Дигитални ЕКИ CDI Ignitor За Хонда STEED 400 NC26
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Карактеристики
Резервни 100% сосема нов
Искра енергетски интензитет.
Лесно почнете под мала брзина.
Мазна забрзување.
Не коњски сили граница.
Fitment
Одговара За Хонда STEED 400/600 NC26.
Пакет Се Вклучени
1 x Дигитален Палење CDI
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Обично, Кина Пост Воздух Mail (CPAM) трошоците околу 20-35 дена на начин, ве молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо. Поради временските причина, време може да биде подолг. Ве молиме љубезно ве молиме почекајте. Ви благодариме.
Според нашето искуство, ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
Земја
Кина Пошта Испорака Време
Забелешка
Северна Америка
(САД, Канада..)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу..)
20-45 дена
Европски Земји
(Шведска, Унгарија, Турција..)
10-35 дена
Азија Земји
(Тајланд, Казахстан..)
10-30 дена
Австралија, Нов Зеланд..
15-25 дена
Руската Федерација
30-90 дена (Тоа е навистина бавен поради тешки оптоварување..)
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ви благодариме за вашето внимание ! За било каква помош ,ве молиме контактирајте не на ваша погодност .

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
како опис
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
XF-3846
Специјални Функции:
Мотоцикл Палење CDI
боја:
како слика се прикажани
Fitment:
За Хонда STEED 400/600 NC26

Купувачи како што избираат