.

.

1Strand 6-10мм Природни Sodalite Круг Дизајн Топката Лабава Мушка

1Strand 6-10мм Природни Sodalite Круг Дизајн Топката Лабава Мушка

Оценка на посетителот:

DEN 289.00 -49 %
DEN 566.40
Залиха
Достапно за нарачка


започнете
крајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Мали Бели Слатководни СЕМЕ Бисери Крем 1-1.5 mm 15 Инчен Влакно Природен Бисер Монистра Накит Материјали
Цел помалку од $100 превозот со авион пост парцела,Recived во 7-15days
Цел на повеќе од $100 превозот од DHL/EMS,Recived во 4-7days
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет). Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 14 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : )
Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
2g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
BS0825143405
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Бренд Име:
монро m
Објектот Форма:
Погледнете Фотографии

Купувачи како што избираат