.

.

3PC/Set Li-po Батерија Безбедно Торба Топлина Resistence Експлозија Доказ Заштита од Радијација Торба за DJI Искра Летало Додатоци

3PC/Set Li-po Батерија Безбедно Торба Топлина Resistence Експлозија Доказ Заштита од Радијација Торба за DJI

Оценка на посетителот:

DEN 335.52
Залиха
Достапно за нарачка


3 еез DJI Искра Lipo батеријата explosionproof безбедно складирање торба Огноотпорни Заштитник Кутија Отпорност на Топлина заштита од Радијација Џеб
- Тип : Мала Големина (за 1pc на батеријата)
- Нето Тежина : 24g (S)
- Димензии : 9*6*4.1 см (S)
Answer : ___________________________ Note :
прирачник за мерење на големини, може да се 1-2mm грешка. 3 компјутер батеријата торба
Батерии не се вклучени .

Карактеристики на предлогот

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Летало Кеси
Тежина:
24
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Бренд Име:
SUNNYLIFE
Број На Модел На:
Lipo батеријата Огноотпорни складирање торба за искра
Големина:
9*6*4.1cm
Име:
3 во 1 експлозија-доказ Заштитна Кутија за DJI Искра батеријата
Модел:
DJI Искра Lipo батеријата explosionproof безбедно складирање торба
Карактер:
Lipo батеријата Огноотпорни складирање торба
Тип:
за DJI ИСКРА Lipo батеријата

Купувачи како што избираат