.

.

10pcs/set Мермер Шминка Четка Сет Козметика Моќ Сенката за Очи Фондацијата Руменило Меша Убавина Essentials Шминка Алатка Колекции

10pcs/set Мермер Шминка Четка Сет Козметика Моќ Сенката за Очи Фондацијата Руменило Меша Убавина Essentials

Оценка на посетителот:

DEN 740.00 -5 %
DEN 779.04
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние сме BSCI фабрика и имаат совршен парцела сортирање систем, исклучиво сме на контрола на квалитетот и за време на испорака.
Ние сме сп e cialized во избрани за лична нега алатки, вклучуваат помине алатки, нога педикир алатки, око алатки, лицето алатки, шминка четки, итн. Ние гарантираме за да брод стоки надвор рок од 3 работни дена по исплата потврда освен празник. Со единствена форма на четка рачка, ова ќе полесно да зафат и контрола. Ние го правиме во комбинација превозот, откако заврши шопинг, ве молиме контактирајте со нас да се измени фактура. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашиот.
Пакет Содржина : 10 x Шминка Четки со СТП Кожа Четка Носителот Случај
Ние сме Производител/ веледрогеријата на Aliexpress , една гранка на "CONA TOOOLS"
Ние о ffer трговија на Големо и Пад пратката.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки. Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив за да го користите и ќе обезбеди голема грижа за вашата кожа Withfashionable и attractivehair, тие ќе не е лесно да се процени вашата кожа и лесно да се држиме прав не исчезнува или се намалува, можете да го користите подолго време .
Време На Испорака :
Превозот Метод
RU
BR
НАС
Меѓународни
Кина Пост
35-55 Дена
40-60 Дена
25-45 Дена
25-60 Дена
Експрес Испорака
7-12 Дена
7-12 Дена
7-12 Дена
7-12 Дена
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата ЗАЧУВАМ
3. Ве молиме да се разбере и поглед како стандард. Направи paymen т рок од 24 Часа.
Ние се 9 години Alibaba Трговија Осигурување член и има околу 3000 предмети онлајн.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
Мојот Whats App / facebook е : +861 3302520303
Со нетрпение очекувам да се изгради Win-Win партнерство со вас.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние прифаќаме Alipay, Paypal, Western Union, TT тука. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе ви даде најдобра понуда. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона и под влијание на лошите временски услови, царина, итн. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
10pcs/set Мермер Шминка Четка Сет Козметика Моќ Сенката за Очи Фондацијата Руменило Меша Убавина Essentials Шминка Алатка Колекции
Слики е само за референца,поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
16cm
Четка Материјал:
Коза Коса,Најлон
Рачка Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Connie Cona
Количина:
10 Компјутери во држачот за четки случај
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
Q191
Тип:
Шминка Четка во Собата Со СТП носителот
Име:
шминка четки алатки
Name2:
10pcs четки со кожа четки носителот случај
боја:
мермер шема
Функција:
Фондацијата Руменило во Прав Мешавина Четка,усните

Купувачи како што избираат